Bir neslin hafızalarına kazınan Melek Subaşı karakteri düzmeceymiş
kategori : vaybe

eklenme : 14 Ağustos 2017 | 23:01

son güncelleme : 14 Ağustos 2017 | 23:02


Flash Tv'de Yalçın Çakır'ın sunduğu programa katılan ve ardından uzun yıllar güncelliğini koruyan bir fenomen olan Melek Subaşı kandırıldığı gerekçesiyle Çakır ve kanala tazminat davası açtı


Melek Subaşı, Yalçın Çakır'ın programına katılarak doğum tarihi sorulunca Muş cevabını vermesiyle ve 'Sen milyar milyon o kadar parayı sen ne yaptın' gibi söyledikleriyle büyük bir ün kazanmıştı.


Melek Subaşı Yalçın Çakır’ın yayına çıkmadan önce kendisine 'birbirinize hakaret, küfür ve agresif şeyler söyleyeceksiniz'. Eşine 'Bize bakmıyorsun, başka kadınlarla birliktesin' de. Bunları söylerken de fenalık geçir. Böyle olunca bize yardım gelir. Biz de sana veririz. Senin çocuğunu ameliyat ettiririz' dediğini iddia etti.


Melek Subaşı, çevresinin kendisine 'yalan makinesi' lakabını taktığını. Ayrıca programdan sonra hayatının altüst olduğunu belirtti. Yalçın Çakır ve kanala da verdiği sözleri tutmadığı gerekçesiyle 300 bin TL’lik manevi tazminat davası açtı.Mahkeme TV kanalının ve Çakır'ın tazminat ödemesine karar verdi


Mahkeme reyting sağlamak amacıyla olmadık şeyler yapmasını sağladığı ve Melek Subaşı’nın programa engelli çocuğuna yardım edileceği vaadiyle kandırılarak çıkarıldığı gerekçesiyle TV kanalı ve Yalçın Çakır’ın 7 bin TL tazminat ödemesine karar verdi.


Melek Subaşı’nın programa kendi rızasıyla çıktığı için kişilik haklarının ihlal edilmediği gerekçesiyle davanın reddini talep etti. Bilirkişi raporunda ise Subaşı hakkında internette 149 bin sonuç çıktığı, YouTube’da ise 9200’den fazla videonun yer aldığı belirtilerek, alay niteliğinde yorumlar ve kişilik haklarına saldırı niteliğinde paylaşımların olduğuna yer verildi.


WhatsApp’ta Paylaş Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş

Homer olsaydın nasıl tepki verirdin0

0

0

0

0

0

0

0
Yorum yapın


Burger King Rusya, sanal para birimi geliştirecek

Jeff Bezos sekiz saatliğine dünyanın en zengini oldu

Hangi ülke ne kadar yürüyor, işte ülkelerine göre akıllı telefonlardaki adımsayar uygulaması analizi

Zombilerden vampirlerden korkma, sen git 2 yaşındaki kızından kork

Avrupa lideriyiz : Ama cepten konuşmada

Thor 3: Ragnarok fragmanı yayınlandı

Scarlet johanson kung fu'yu sevdi

Trump, göçmenlere karşı ırkçı tutumları yüzünden hapis cezası alan eski şerifi savunarak affetti

Gelin şokta, damat ise ne yapacağını bilmiyor

Buraya tatile gidene para veriyorlar : O kadar mı kötü