FBI verilerinin analizine göre burçlar ve suçlar arasındaki ilişki sıralaması
kategori : astroloji

eklenme : 07 Temmuz 2017 | 16:52

son güncelleme : 08 Temmuz 2017 | 00:40


FBI verilerine göre yapılan analizlerle, en çok psikopat, seri katil çıkan burçlar ve en az suç işleyen burçlar açıklandı


CNN Türk'ün haberine göre, yapılan bir analizle burçların suç durumları :


ikizler burcu

İkizler en tehlikesiz olarak son sırada


Kadınını neşeli, becerikli ama kararsız, erkeğini ise zeki, nazik ve sorunlar karşısında pratik çözümler üretebilmesiyle bildiğimiz ama bazen anlaşılması güç olan ikizler burcunun, en belirgin özelliklerinden birisi de insanlarla çok başarılı diyagolar kurması ve sözünü dinletebilmesidir. İkizler burcu bu sıralamada en tehlikesiz ve en az suç işleyen burç olarak karşımızda.


kova burcu

En az zararlı ikinci burç: Kova


İyi bir dost olan kova, özgün ve reformisttir ayrıca olduça sadık ve vefalıdır. Kova burcu aynı zamanda yeniliğe meraklıdır. Umulmadık gariplikleri olan, isyankar olarak bildiğimiz, muhalif, kolay fikir değiştirmeyen, tartışmaya meraklı ve dikkat çekmek isteyen kova burcu, olmayacak hayaller kurar. Kova burcu bazen kendini beğenmiş olabilmektedir. İnsanları ve olayları manipüle etme yetenekleri yüksek olan bu burcun mensupları, yaptıkları psikopatlıkların üstünü örtebildikleri ve asla yakalanmadıkları için bu kadar masum gözüküyorlar da olabilirler. Kova burcu Listede ikinci sıradaki en masum burç.


aslan burcu

Olumsuz yanları zorba ve tolerans tanımamak olan aslan üçüncü sırada yer alarak şaşırtıyorOlumlu yanları yüce gönüllü, cömert, yaratıcı, fedakar ve neşeli olması ile bilinen aslanın ayrıca otoriter ve zorba olmasından dolayı üçüncü sırada yer alması şaşırtıyor. Aslan burcunda olup cinayet işleyen kişiler verdikleri ifadelerde ise, burcun karakterine uygun bir şekilde işledikleri cinayetleri “ilgi çekme” amaçlı işlediklerini dile getirmişler.


terazi burcu

Terazi dokuzuncu sırada


Güzel, yetenekli, sevimli, uyumlu zarif olan terazi, idealist ve siyasetçidir. Aynı zamanda alıngan ve kolay fikir değiştirebilen bir yapısı olan terazi burçları, işledikleri cinayetleri keyiften değil zor durumda adaleti sağlama amaçlı işledikleri dile getirdi.


başak burcu

Başak burçları sekizinci sırada


Başak diyince akla dostluk ve dikkat geliyor aynı zamanda hastalık hastası, işgüzar, aceleci olabiliyorlar. Yaptıkları işi en ince ayrıntısına kadar düşünen ve titiz hareket eden bu burç kanıtları yok etme ve yakalanmama konusunda başarılı olduğu düşünülüyor. Ayrıca başak burçlarının cinayetten çok “dolandırıcılık” konusunda sabıkalarının olması bu burçla ilgili başka bir detay.


balık burcu

Duygusal ama sert olan balık burcu yedinci sırada


Balık burcunun özellikeri arasında derin duygular yer alıyor. İstatistiklere göre iyi kalpleriyle nam salmış balık burcu sanıldığı kadar masum değil ve hatta en garip ve korkutucu cinsten seri katiller bu gruptan çıkıyor. Örneğin palyaço kılığıyla Amerika'nın en meşhur seri katillerinden John Wayne Gacy bir balık burcuydu.


oğlak burcu

Oğlak burcu listenin tam ortasında


Çalışkan güvenilir ve kararlı olan oğlak burcu aynı zamanda dik başlıdır. Altıncı sırada yer alan Oğlak burcu sayısal olarak ortalama civarda katil ve psikopat barındırsa da, içinde bulunan katiller gelmiş geçmiş diğer katiller arasında en çok sayıda cinayeti işleyenlerden oluşuyor.koç burcu

Koç burcu beşinci sırada yer alıyor


Liderlik özelliği olan koç burcu engelleri aşabilme dinamiklik ve hedef belirleme özelliklerini taşıyor bunun yanında bazen egoist de olabiliyor. Ani ve birden parlayan öfkeleri ile bilinen asi ve inatçı bir burç olan koçlar ilk beşte. Cinayetlerin çoğu cinnet anında gerçekleşiyor ve sonrasında pişmanlık duyuyorlar.


boğa burcu

Güvenilir ve uyumlu boğa burcu dördüncü sırada


Güvenilir, uyumlu, tahamüllü ve kararlı aynı zamanda olumsuz özelliklerinde ise tembellik ve kendine düşkünlük olan boğan burcu dördüncü sırada. Saf kötülük ya da psikopatlıktan değil ancak kendilerine çıkar sağlama amaçlı cinayetler işlemekten çekinmiyorlar. Bunu destekleyen bir diğer istatistik ise boğaların dolandırıcılık gibi parasal konularda daha çok suçlu çıkarması.


yay burcu

Bu konuda tehlikeli bir burç olan yay üçüncü


Keyifli ve neşeli olan yay burcunun olumsuz özellikleri arasında aşırı iyimser ve kaprisli olması sayılabilir. Yay burcu az bulunan bir burç olmasına rağmen fazla miktarda suçlu çıkarması yay burcunu gerçekten çok tehlikeli kılıyor. Açık ara suç aleminin kralı olan yay burcunun listede ilk sırada olmamasının tek sebebi cinayetlerin çoğunu kendisinin değil emrindeki diğer kişilere işletmiş olması. Karizmatik tavırları ve zekası ile etraflarındaki herkesin saygısını kazanıp liderliğini ilan eden yay burçları mafya babalığı, uyuşturucu baronluğu, hatta devlet başkanlığı gibi akıl almaz konumlar elde edebiliyorlar.


akrep burcu

İkinci sırada, psikopat burç akrep var


İyi bir sırdaş olan akrep burcu duygularını belli etmiyor. Çalışkan ve güçlü sezgileri olan akrep burcu aynı zamanda kindar ve kuşkucu. Gizemli yapıları ve korkusuzlukları akrep burcunu istatistiksel olarak en tehlikeli ikinci burç yapıyor. Kendilerine yapılan kötülüğü asla unutmayan ve merhametsizliğe misli ile karşılık vermesi ile ünlü akrep burcuna mensup suçluların korkutucu yanı ise işledikleri cinayetlerin çoğunu kurban için acı verici ve sadistçe yöntemlerle gerçekleştirmeleri. Dünyanın en ünlü psikopatlarından Charles Manson da bir akrep burcu.


yengeç burcu

Sıra geldi en psikopat burca: yengeç


Nazik ve hassas olan yengeçler, merhametlidirler. Aynı zamanda aşırı duygusal, zayıf karekterli ve değişken bir yapıları vardır. Yengeç burcu en çok psikopatı barındıran burç olarak zirvede yer alıyor. Ani parlayan yapılarıyla yengeç burcu en çok cinayet işleyen 1. burç. Ayrıca bu burcun işlediği cinayetlerin çoğu diğer burçların aksine kıskançlık gibi duygusal temellere dayanan şeylerden kaynaklı.

WhatsApp’ta Paylaş Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş

Homer olsaydın nasıl tepki verirdin1

1

0

0

0

0

0

0

BU KONULARDA İLGİNİ ÇEKEBİLİR


Yorum yapın


Kahraman olmayı başaramamış olabilir, vurdum duymaz, küfürbaz, gamsız, ahlak yoksunu, alaycı, insan hayatına önem vermeyen biri olabilir ama centilmendir kendisi

Kimmiş o en güçlü Avengers bunu yeni gelen videodan öğreneceğiz

NASA'dan çok kıyak iş ilanı, gezegenler arası koruma uzay bekçisi

Nargile kalp ritmini bozuyor

Sony Spiderman venom filmine göz kırptı

Gençlik ne halde diye merak ettiysen

Google Earth 18 Nisan'da güncel haliyle karşımızda

İnternetsiz instagram

Bilim adamları selfiede çekici çıkmanın püf noktalarını açıkladı

Japon bilim insanlarından çelikten beş kat daha sağlam bir formül