Luis Fonsi'nin 'Despacito' şarkısı en çok dinlenme rekorunu kırdı
kategori : eglence

eklenme : 21 Temmuz 2017 | 23:42

son güncelleme : 25 Temmuz 2017 | 15:33Justin Bieber'in 4,38 milyar kezle dinlenme rekoru kıran parçası 'Sory'yi geçerek, Luis Fonsi'nin 'Despacito' şarkısı bu rekoru kırdı


Universal Music şirketi, yaptığı açıklamayla, Porto Rikolu şarkıcı Luis Fonsi’nin, Daddy Yankee ve Kanadalı şarkıcı Justin Bieber'le ortak çalışması olan ‘Despacito’ şarkısının, 6 ay içinde 4,6 milyar kez dinlenerek internet üzerinden dinlenme rekoru kırdığını duyurdu.


Yayınlanmasından birkaç saat sonra 5,4 milyon kez izlenen İspanyolca anlamı "yavaşça" olan 'Despacito' şarkısı, 24 saat içinde en fazla izlenen İspanyolca video ünvanını aldı.


Fonsi, şarkısının bu rekoruna dair açıklamasında 'İnternet, dünya çapındaki dinleyicileri bir araya getiriyor ve müziğimin gezegenin her köşesine ulaşmasına yardımcı oluyor. Despacito’nun şimdiye kadar internet üzerinden en çok dinlenen şarkı olması inanılmaz bir onur' dedi.


Luis Fonsi

‘Despacito’ şarkısının, ününü asıl kazanmasını sağlayan Justin Bieber’ın şarkıyı kendi sözleriyle söylemek istemesi oldu. Şarkının Bieber tarafından ortaya konan yorumu da Youtube’da en çok dinlenen dördüncü şarkı yerini almıştı.


Despacito, Youtube’da da en çok izlenen klip olma yolunda ilerlese şimdilik Wiz Khalifa'nın See You Again, PSY - Gangnam Style ve Justin Bieber - Sorry ardından dördüncü sırada yer alıyor.


WhatsApp’ta Paylaş Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş

Homer olsaydın nasıl tepki verirdin0

0

0

0

0

0

0

0
Yorum yapın


Bu sefer kullanıcıların yüzü gülecek

Her 3 kişiden ikisi internetten alışverişi tercih ediyor

Yapmazlar diye düşünüyorum

Facebook yorumları renkleniyor

1977'de ölen Elvis Presley, geçen yıl 27 milyon dolar kazandı

Paul Walker sevgisi Gangam Style'ı tahttan indirdi

Herkes aynı başlığı atmış: "Eğitimde sınıfta kaldık"

Facebook'tan Rusya kaynaklı 'ayrıştırıcı' reklam ifşası

Korkulan oldu Game of thrones'un 7. sezon 4. Bölümünün tamamı sızdırıldı

Bir çin atasözü derki : 成功可能不會教的人很多,但不能教很多東西。