Markafoni yeniden açılıyor
kategori : ekonomi

eklenme : 22 Ağustos 2017 | 15:06

son güncelleme : 22 Ağustos 2017 | 15:07


30 Haziran 2017'de kapanan E ticaret mağazası Markafoni, 15 milyon dolara Cafer Mahiroğlu tarafından satın almıştı


53 gün sonra tekrar satışlarına başlayacak olan Markafoni'nin internet sayfasında Cafer Mahiroğlu imzalı bir duyuru yayınlandı:


'Değişen, dönüşen dünyayı evinize getiren Markafoni ailesi olarak yeni bir başlangıç yapıyoruz. Öncü rolümüzü bilerek, halkımıza saygılı, ilkeli tavrımızla yeni projeler yapmaya devam edeceğiz.


Amacımız siz dostlarımızın gereksinimlerini hızla karşılarken, iletişim kanallarını açık tutup, güçlendirmek, birlikte karar alarak ortak akılla hareket etmektir. E-ticaret sadece bir alışveriş ortamı değildir.


Teknolojinin sağladığı bu olanak, bize çok yönlü dil kurma şansı vermekte günlük yaşamın tüm renklerini paylaşmamıza zemin hazırlamaktadır. Markafoni olarak yeni dönemde, bunu bilerek yolumuza devam edeceğiz. Sanal olmayacağız… Tersine yaşamınızı kolaylaştıran, bir tıkla ulaşacağınız hakiki insanlar bulacaksınız karşınızda.


Sizin bir komşunuz, akrabanız olmak için çaba harcayacağız… Küçük sürprizlerle kapınızı çalıp, belki bir kahvenizi içeceğiz… Kırk yıllık hatırı olan dostluklar kurmak niyetindeyiz. Size ve ülkemize karşı sorumluluğumuzu bilerek, kısa süre içinde perdemizi yeniden açacağız. Hayatın kendisinin büyük bir sahne olduğunu biliyor ve bunu sizle paylaşmak istiyoruz… İlk olmak gurur verirken, bir yandan da yeni görevler üstlenmemize neden oluyor. Bu bilinçle dost bir gülümsemenin, sıcak bir el sıkışmanın içtenliğiyle yola koyuluyoruz…'


WhatsApp’ta Paylaş Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş

Homer olsaydın nasıl tepki verirdin0

0

0

0

0

0

0

0
Yorum yapın


Kitap okumanın faydalarını araştırdılar, işte sonuçlar

Elon Musk Trump'ın danışmanlığını bıraktı

Anladık onlar uzaylı, peki biz nereliyiz

Bir tırnakta 30 milyar transistör

Bitcoin yükselişte, değeri 4 bin doları geçti

Nokıa 105 ve 130'un yeni modellerini piyasaya sundu

Burger King Rusya, sanal para birimi geliştirecek

Facebook'tan 360 derece fotoğraf özelliği yeniliği

Apple’ın sürprizi belli oldu

Rekabet kurumu 3 GSM operatörünü de soruşturma açtı