Onların kullandığı teknolojilerin neredeyse hepsi hayatımıza girmek üzere fakat bir filmlerini yapamadık
kategori : sinema

eklenme : 27 Mayıs 2017 | 23:57

son güncelleme : 28 Mayıs 2017 | 11:23


Sanırım jetgiller filmi geliyor


Jegiller'in vizyonda olduğu ve her hafta yeni bölümlerinin yayınlandığı dönemde bizler akıllı evleri, yapay zekaları gelişmiş robotları, uçan arabaları hep televizyonda izlerdik.Özellikle de çizgi filmlerden izlerdik, çünkü hayal dünyamızda var olabilecek her şey profesyonelce çizgi filmlere aktarılabiliyordu.


Bundan dolayı ben çizgi filmleri çok severim hayal dünyanız her ne kadar gelişmiş olursa olsun onun karşılığını çizgi filmlerde bulabiliyorsunuz.


Hayalimizde oluşan görsellerin hepsinin bu evrende gerçekleşiyor olması insana farklı bir haz veriyordu.Film evrenine gelince bu evrende bir kaç profesyonel karakter vardı; terminatör, robocop, batman ve süpermen bu filmler bir nebze de olsa iyi iş çıkarmış, bilim kurgu'yu ve hayal dünyamızı ekranlara aktarmıştı


O teknolojilerin hepsi hayal dünyamızdan gerçek dünyaya aktarıldı


Şimdiki duruma baktığımızda uçan araba mı diyorsunuz 2020'de, yapay zekaları kuvvetli mimikleri olan ve kendi kendine öğrenebilen robotlar mı az kaldı, akıllı evler mi şimdilik zenginler kullanıyor yakında nasip olursa bizde kullanacağız.


Hayal dünyamızda ki bu teknolojiler o dönemlerde sadece çizgi film evreninde hayat buluyordu.Sonra bu teknolojileri sinema perdesinde görmeye başladık.Şimdi ise tanıtım amaçlıda olsa fuarlarda, parklarda ve evlerde görme şansımız oluyor.


Diğer çizgi film evrenleri olan DC ve Marvel'a ait birçok çizgi film hayata geçirilmişken bu teknolojilerin en çok kaşımıza çıktığı çizgi film olan jetgiller'in bir filmini izlemiş değiliz.


Güzel haber şu ki; bu konuda bazı gelişmeler var.Jetgiller film projesinin Warner bros tarafından bir live action filmi olarak ilk onayı aldığı söyleniyor. Senaryosunu Matt Liberman’ın yazacağı dillendirilen filmde kimlerin oynayacağı ve ne zaman çekileceği ise belli değil


WhatsApp’ta Paylaş Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş

Homer olsaydın nasıl tepki verirdin0

0

0

0

0

0

0

0
Yorum yapın


Herkes aynı başlığı atmış: "Eğitimde sınıfta kaldık"

Eğer şanslıysak ve tarihteki üçüncü gecikme olayı yaşanırsa, İstanbul depremi 2225'te

Game of thrones: 7. sezonuna şöyle bir göz atmak istersiniz diye düşündük

Herşey karman çorman oldu

Optimus Prime'ın da mı ruhuna şeytan girecekti.Devil onuda mı ele geçirecekti.

Yeni hedef için yeni planlar gerek

Mark zuckerberg 13 milyar dolarlık hisse satacak

18 Mart'ın kazananı Yandex oldu, her sene olduğu gibi

Whatsapp'a yeni güncelleyle daha kullanışlı kılacak özellikler geldi

HBO hacklendi, Game of Thrones'un senaryosu sızdırıldı