Sivilcelere savaş açıp güzel görünmek mi istiyorsunuz buyurun o halde
kategori : saglik

eklenme : 24 Temmuz 2017 | 20:48

son güncelleme : 24 Temmuz 2017 | 20:52


Her insanın korkulu rüyası sivilceli olmak hele burnumuzun üstünde anlımızın ortasında çıkan bir sivilce düşünsenize düşünmek bile istemiyorsunuz değil mi çok korkunç dediğinizi duyar gibiyim şimdi size birbirinden etkili sivilce tarifleri vereceğim hepsi çok etkili imkanınız neye yetiyorsa elinizde hangi malzemeler var ise birini seçin ve istediğinizi uygulayın. Çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır diyerek cümlemi bitirip tariflerime geçiyorum .


Malzemeler


3 yemek kaşığı limon suyu


2 yemek kaşığı bal


Nasıl Yapılır?


3 yemek kaşığı taze sıkılmış limon suyunu ve 2 yemek kaşığı balı aynı karıştırma kabına koyun ve güzelce karıştırın. Dilerseniz bu karışımı doğrudan sivilcelerinizin olduğu bölgeye uygulayın dilerseniz karışımı ocakta kısık ateşte bir süre kaynatıp soğuttuktan sonra uygulayın.


Nasıl Kullanılır?


Bu karışımı 1 hafta süreyle her gün uygulayabilir ve 15 dakika uyguladığınız bölgede bekletip ardından ılık suyla güzelce temizleyerek beklediğiniz sonucu hızlıca alabilirsiniz. Eğer cildinizde ciddi bir sivilcelenme sorunu yoksa haftada 3-4 kez de uygulayabilirsiniz.


Uygulayacağınız bölgenin makyaj kalıntılarından arınmış olmasına dikkat edin. 1 hafta sonra sivilcelerin tamamen kuruduğunu göreceksiniz. Unutmadan, süreceğiniz bölgenin büyüklüğüne göre malzemelerin miktarlarını aynı oranda artırıp azaltabilirsiniz.


Malzemeler


1 yumurtanın akı


2 yemek kaşığı bal


1-2 tatlı kaşığı limon suyu (Cildiniz yağlıysa)


Nasıl Yapılır?


Sivilcelere savaş açıp güzel görünmek mi istiyorsunuz buyurun o halde

Yumurtanın akını bir karıştırma kabına alın. İçine sarısının hiç karışmadığından emin olun. Ardından içine balı ekleyin ve iyice çırpın. Eğer cildiniz kuru bir yapıdaysa karışımı bu şekilde kullanabilirsiniz.


Eğer cildiniz çok yağlıysa bu karışıma bir de 1-2 tatlı kaşığı kadar taze sıkılmış limon suyu ekleyin, son bir kez güzelce karıştırın ve bu şekilde kullanın.


Nasıl Kullanılır?


Hazırladığınız bu karışımı da cildiniz temizken uygulayın ve 15-20 dakika bekletin. Bu sürenin ardından uyguladığınız tüm bölgeleri ılık suyla iyice temizleyin ve karışımdan arındırın. Bu maskeyi haftada 1 ya da 2 kez uygulamanız yeterli olacak.


Malzemeler:


.Kahve telvesi


Nasıl Kullanılır?


İçtiğiniz kahvenin telvesini yüzünüze hafifçe masaj yaparak uyguluyorsunuz yüzünüzde 15 dk kadar durduktan sonra yüzünüzü ılık suyla yıkıyorsunuz haftada bir yada iki kez bu maskeyi uygulamak yeterli. düzenli kullanın farkı göreceksiniz .


WhatsApp’ta Paylaş Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş

Homer olsaydın nasıl tepki verirdin1

0

0

0

0

0

0

0
Yorum yapın


Baba anahtarları kap yoksa... anladın sen onu der gibi ağlayan bebekler için

Dört gözle bekeldiğimiz filmlerden fragmanlara bir göz atalım.Hem bu arada Gru'nun ikizi ile de tanışmış olursunuz

Süper kahramanların şahı olan Deadpool'un vizyon tarihi açıklandı

Marvel satışları düşünce faturayı kadınlara kesti

İyi ki satmışız yoksa batardık

Google Fact Check özelliği ülkemizde kullanıma girmek üzere

Bir tırnakta 30 milyar transistör

Geleneksel ders saatleri gençlerin doğasına aykırı

Kimyasal Hadıma, Danıştay'tan engel: 'Telafisi Güç ve İmkânsız Zararlara Yol Açabilir'

Ailesi ona miras olarak mağara bıraktı, peki o ne yaptı